Şangay Dea Chemical Equipment Co, Ltd

Dünya için DEA Servisi

Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

1 2 3 4 5 6 7
Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd. Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Otomobil kaynak teknolojisini öğreniyoruz. Ekipman parçaları için makine parçaları ve montajı için çeşitli takım kalıpları tasarlamak üzere profesyonel şirketler kiralıyoruz. Fabrikada, büyük sayısal kontrol kesici kesim, plazma kesim, tel kesme, CNC torna, işleme merkezi ve çeşitli üniversal araç sondaj makinelerinin özellikleri fabrikada düzenlenmiştir. Sürekli iyileştirme inancı peşinde koşan Almanya, önde gelen endüstrinin üretim düzeyini yarattı.

 • OEM / ODM
  DEA, kimya, eczacılık, gıda ve diğer alanlardaki teknoloji araştırma çalışanlarına teknoloji araştırma ekipmanı sağlamaya, üniversiteler ve üniversiteler için öğretmenlik gösterme ekipmanı sağlamaya ve öne sürdüğünüz fikirlere ve gereksinimlere göre tasarlayıp üretmeye adamıştır.
  Şirket, uzun yıllardır kimyasal mekanik ekipman tasarımı ve kimyasal proses araştırması ve kimya mühendisliği tasarımına katılan birçok kıdemli mühendis ile donatılmıştır. Uzmanlık, ilgili alanlarda teknik danışmanlık, proses sürecinin her birimi için deneysel ekipman seçimi, teknoloji ve teknolojinin güçlendirilmesi, pilot ve destek mühendisliğinin tasarımı ve inşaat tasarımı sağlar.
  DEA, her türlü deney üniteleri, pilot ölçekli ve küçük ölçekli üretim birimleri ve komple ekipman setlerinde uzmanlaşmıştır.
  DEA tarafından tasarlanan deneysel / pilot ekipman, gerçek üretim durumuna daha yakın, sürekli çalışma elde edebilir ve deney sonuçları daha otantikdir.
  DEA, UIC POPE BUCHI ve batı bölgeleri gibi ithal enstrümanlar için uzun bir süredir bakım ve onarım hizmetleri sunmakta, zengin deneyime sahip olup, ithalat ve ihracat arasındaki açığı kapatmak için çok çalışmaktadır.

  ÜRÜNLERİMİZ DÜNYADA YILLAR İÇİN DOLAYI OLDU.

 • Ar-Ge
  Doğu Çin Bilim ve Teknoloji Üniversitesi ve kimya endüstrisi öğretmenleri ile tanışıyoruz. Yüksek öğrenim kurumlarının birçok kurum öğretmenleri ile işbirliğine dayalı bir ilişki kurduk. İşletmeler, sahadaki zengin pratik deneyime sahip üst düzey mühendislerle donatılmıştır ve R & amp; D hattı.
  Biz sadece damıtma damıtma ekstraksiyon ekipmanı tasarlamakta ve üretmemekte, aynı zamanda havacılık, nükleer, otomotiv ve diğer alanlar için özel ekipman üniteleri ve parçalarının yanı sıra, araştırmalara özgü olan benzersiz ekipman üniteleri ve aksesuarlarının ortak tasarım ve imalatına da katılıyoruz. kalkınma sınırları.
  İthalat ayırma ve çıkarma ekipmanı için bakım hizmeti veren az sayıda işletme olarak, daha fazla, daha fazla güncelleme ve daha iyi ekipman ile iletişime geçerek tasarımımızı daha da geliştiriyoruz.

İletişim bilgileri
Shanghai Dea Chemical Equipment Co., Ltd.

Faks: 86-21-64340025

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin